Paranormalny Portal Społecznościowy- UFO Duchy OOBE Zjawiska niewyjaśnioneREGULAMIN

Email Drukuj PDF

Regulamin portalu społecznościowego swiat-tajemnic.pl§1 Postanowienia ogólne

 1. Regulamin strony www.swiat-tajemnic.pl, zwany dalej „regulaminem" określa zasady prowadzenia serwisu internetowego zarejestrowanego w domenie swiat-tajemnic.pl
 2. Serwis swiat-tajemnic.pl jest portalem społecznościowym o tematyce paranormalnej

§2 Rejestracja

 1. W celu dokonania rejestracji należy podać w formularzu  rejestracyjnym dostępnym w serwisie : adres e-mail, imię, nazwisko, pseudonim, pod jaką Użytkownik zamierza występować w serwisie swiat-tajemnic.pl (login) oraz hasło, zaakceptować niniejszy regulamin, a następnie dokonać jednorazowej aktywacji polegającej na uaktywnieniu linku przesłanego na podany adres e-mail.
 2. Użytkownik uzyskuje dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu swiat-tajemnic.pl po podaniu nazwy i hasła (logowanie).
 3. Po zalogowaniu Użytkownik ma możliwość w każdej chwili edycji i zmiany swoich danych jak również usunąć swoje konto.

§3 Aktywność w serwisie

 1. Korzystanie z pełnych możliwości portalu możliwe jest tylko po uprzedniej rejestracji. Zarejestrowani użytkownicy uzyskują możliwość
 • zamieszczania wpisów oraz dodawania tematów na forum
 • dodawania treści z innych stron w dziale "znaleziska z internetu"
 • tworzenia własnych galerii, oraz dodawanie zdjęć
 • dodawania filmów do portalu
 • tworzenie grup
 • tworzenie i edycja własnych Blogów
 • dodawania dokumentów i relacji
 • komentowania treści w których jest taka możliwość
 • komunikowania z innymi użytkownikami za pomocą prywatnej poczty
 • przeglądania zasobów dostępnych tylko po zalogowaniu

§4 Zasady korzystania z serwisu

 1. Zarejestrowani użytkownicy portalu swiat-tajemnic.pl publikują treści wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administracja portalu swiat-tajemnic.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na stronach portalu.
 2. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 3. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na  portalu  swiat-tajemnic.pl treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, antyspołecznie i naruszających zasady Etykiety oraz propagujących przemoc i łamanie prawa.
 4. swiat-tajemnic.pl zastrzega sobie prawo do usuwania treści, łamiących zasady niniejszego regulaminu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa na portalu  w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia regulaminu.
 5. Użytkownik zamieszczając wpis na stronie portalu swiat-tajemnic.pl przyjmuje do wiadomości, że ewentualne usunięcie przez administratora portalu zamieszczonego przez niego wpisu jest równoznaczne z powiadomieniem go o zamiarze usunięcia wpisu ze względu na naruszenie postanowień  regulaminu lub ze względu na wpłynięcie urzędowego zawiadomienia lub uzyskanie przez administratora portalu swiat-tajemnic.pl wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze zamieszczonego wpisu.
 6. Użytkownicy poprzez umieszczenie swoich artykułów, komentarzy i opinii na stronach portalu wyrażają zgodę na publikowanie tych treści w innych mediach.
 7. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. swiat-tajemnic.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.
Zmieniony ( Poniedziałek, 19 Sierpień 2013 10:37 )  

Copyright 2012 - 2018 © swiat-tajemnic.pl, regulamin